• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SYH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SYH. Jeżeli chcesz otworzyć plik SYH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SYH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Synchomatic Instrument Format N/A

Co to jest plik SYH?

Format przyrządu programowego wykorzystywany przez Synchomatic, syntezator oprogramowania z 32-bitowym silnikiem syntezy na podstawie niestandardowego algorytmu. Obsługuje osiem przebiegów, jeden oscylator, jeden LFO, jeden generator obwiedni i programowalny filtr.

Jak otworzyć plik SYH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SYH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SYH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SYH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SYH

Inne problemy z plikiem SYH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SYH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SYH:

  • plik SYH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SYH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SYH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik