• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SX. Jeżeli chcesz otworzyć plik SX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SimplexNumerica Data Format Dipl.-Phys.-Ing. Ralf Wirtz

Co to jest plik SX?

Plik utworzony przez SimplexNumerica, program służący do analizowania liczb ukierunkowanych obiektowo, generowania wykresów i prezentacji. Może przechowywać surowe dane, wykresy 2D i 3D, diagramy, funkcje matematyczne i inne dane do prezentowania analiz danych.

SimplexNumerica jest wykorzystywana przez naukowców do analizy danych, prezentacji i tworzenia wykresów do publikacji.

Jak otworzyć plik SX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SX

Inne problemy z plikiem SX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SX:

  • plik SX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik