• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SWZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SWZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik SWZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SWZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Flash Player Signed RSL Format Adobe Systems

Co to jest plik SWZ?

Plik pamięci podręcznej wprowadzony w wersji 9 programu Adobe Flash Player. Zawiera dane, które zostały podpisane cyfrowo przez firmę Adobe. Umożliwia buforowanie danych w programie Flash Player, podobnie jak przeglądarka przechowuje dane.

Pliki SWZ umożliwiają szybsze ładowanie animacji Flash Player. Umożliwiają także programistom korzystanie z bibliotek współużytkowanych w czasie rzeczywistym (Runtime Shared Libraries, RSL), które są plikami SWZ współdzielonymi między aplikacjami Flash. Pozwala to na zmniejszenie rozmiarów plików aplikacji.

Pliki SWZ oferują pewne zalety w porównaniu z tradycyjną pamięcią podręczną przeglądarki internetowej, ponieważ zawierają podpis cyfrowy i mogą być ponownie wykorzystane poza domeną, z której pochodzą.

Jak otworzyć plik SWZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SWZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SWZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SWZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SWZ

Inne problemy z plikiem SWZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SWZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SWZ:

  • plik SWZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SWZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SWZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik