• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SWW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SWW. Jeżeli chcesz otworzyć plik SWW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SWW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ANNO Saved Game Format Ubisoft Entertainment

Co to jest plik SWW?

Zapisany plik gry stworzony przez Anno 1404 i Anno 2070 futurystycznych gier strategicznych w czasie rzeczywistym. Zapewnia graczowi stan gry i zawiera ukończone poziomy i inne osiągnięcia. Nie otwarty ręcznie przez użytkownika z Eksploratora Windows, ale zamiast tego otworzył się przez interfejs gry pod listą zapisanych gier.

Jak otworzyć plik SWW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SWW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SWW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SWW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SWW

Inne problemy z plikiem SWW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SWW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SWW:

  • plik SWW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SWW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SWW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik