• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SWV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SWV. Jeżeli chcesz otworzyć plik SWV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SWV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Sidewinder Game Voice Settings Format Microsoft

Co to jest plik SWV?

Plik używany przez firmę Microsoft Sidewinder Game Voice, urządzenie umożliwiające rozpoznawanie mowy w grach wideo i współpracę online z innymi graczami. Zawiera ustawienia dotyczące profili głosowych gier.

Pliki SWV są używane do mapowania poleceń w grze do poleceń głosowych podczas gry.

Jak otworzyć plik SWV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SWV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SWV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SWV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SWV

Inne problemy z plikiem SWV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SWV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SWV:

  • plik SWV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SWV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SWV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik