• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SWT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SWT. Jeżeli chcesz otworzyć plik SWT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SWT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Swift Generator Template Format Adobe Systems

Co to jest plik SWT?

Szablon używany przez Adobe Flash, program do tworzenia multimediów. Często używany jako punkt wyjścia do tworzenia animacji Flash. Może być również używany do przycisków lub innych elementów, które można importować do istniejącej animacji Flash.

Pliki SWT to szablony standardowego formatu .SWF.

Jak otworzyć plik SWT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SWT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SWT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SWT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SWT

Inne problemy z plikiem SWT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SWT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SWT:

  • plik SWT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SWT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SWT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik