• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SWM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SWM. Jeżeli chcesz otworzyć plik SWM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SWM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Imaging Format Split Archive Format Microsoft

Co to jest plik SWM?

Plik utworzony przez ImageX, program wiersza polecenia, który umożliwia użytkownikom tworzenie obrazów dysków systemu Windows. Zawiera jeden z wielu plików części, które zostały rozdzielone z pliku .WIM. Często używany do tworzenia wielu małych plików obrazów CD z większego pliku WIM znajdującego się na dysku DVD.

Pliki SWM są zazwyczaj umieszczane w katalogu "sources" na każdym dysku multimedialnym. Mogą zostać zrekonstruowane w oryginalnym pliku WIM za pomocą programu XImage.

Jak otworzyć plik SWM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SWM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SWM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SWM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SWM

Inne problemy z plikiem SWM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SWM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SWM:

  • plik SWM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SWM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SWM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik