• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SWK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SWK. Jeżeli chcesz otworzyć plik SWK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SWK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
StudyWorks Save Format StudyWorks

Co to jest plik SWK?

Plik zapisany przez program Studyworks, taki jak Matematyka Kompleksowa, program studiów dla matematyki podstawowej i wyższej. Zawiera zapisane odpowiedzi na problemy lub pytania z oprogramowania StudyWorks.

Jak otworzyć plik SWK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SWK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SWK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SWK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SWK

Inne problemy z plikiem SWK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SWK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SWK:

  • plik SWK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SWK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SWK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik