• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SWJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SWJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik SWJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SWJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SolidWorks Journal Format Dassault Systemes

Co to jest plik SWJ?

Plik dziennika utworzony przez SolidWorks, program do modelowania CAD. Utworzone, gdy użytkownik rozpoczyna sesję i przechowuje dziennik lub "dziennik" akcji podjętych podczas sesji. Zapisano w formacie zwykłego tekstu i jest przydatne do tworzenia makr.

Jak otworzyć plik SWJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SWJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SWJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SWJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SWJ

Inne problemy z plikiem SWJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SWJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SWJ:

  • plik SWJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SWJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SWJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik