• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SWA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SWA. Jeżeli chcesz otworzyć plik SWA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SWA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Shockwave Music Format Adobe Systems

Co to jest plik SWA?

Plik dźwiękowy utworzony pierwotnie dla programu Macromedia Shockwave (obecnie Adobe Shockwave), poprzednika programu Flash. Zapisuje dane audio w formacie skompresowanym podobnym do pliku .MP3. Pierwotnie używany jako część audio animacji Flash (.SWF).

Aplikacje typu Shockwave mogą być otwierane przez Adobe Director i Adobe Shockwave Player, przeglądarkę internetową przeglądarki.

Jak otworzyć plik SWA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SWA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SWA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SWA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SWA

Inne problemy z plikiem SWA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SWA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SWA:

  • plik SWA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SWA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SWA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik