• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SVX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SVX. Jeżeli chcesz otworzyć plik SVX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SVX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sound File (Amiga 8SVX Format) The Survex Project

Co to jest plik SVX?

Plik tekstowy ASCII utworzony w formacie Survex, surowego formatu danych wykorzystywanego do przechwytywania informacji dotyczących badań jaskiniowych. Zawiera dane "centreline", które zawierają zarejestrowane lokalizacje w jaskini. Służy do mapowania jaskiń, odkrywania relacji między systemami jaskini oraz tworzenia wizualizacji 3D.

Pliki SVX mogą zawierać instrukcje dotyczące włączania innych plików, kalibracji danych i stacji przeglądania.

Survex zawiera program o nazwie "cavern", który czyta pliki SVX i tworzy pliki .3D. Pliki 3D można otworzyć w innym dołączonym programie "Aven" do wizualizacji 3D.

Jak otworzyć plik SVX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SVX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SVX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SVX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SVX

Inne problemy z plikiem SVX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SVX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SVX:

  • plik SVX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SVX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SVX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik