• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SVN-BASE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SVN-BASE. Jeżeli chcesz otworzyć plik SVN-BASE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SVN-BASE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apache Subversion Base Format The Apache Project

Co to jest plik SVN-BASE?

Plik utworzony przez Subversion, system kontroli wersji open source. Składa bazową kopię pliku, który jest sprawdzany z repozytorium Subversion. Służy do porównania roboczego egzemplarza pliku projektu z jego najnowszej wersji sprawdzonej.

Subversion tworzy pliki SVN-BASE lokalnie na komputerze programisty, gdy pliki są sprawdzane z repozytorium. Umożliwia to Subversion porównywanie zmian lokalnych plików bez konieczności ponownego pobierania ich z repozytorium zdalnego. W ten sposób pliki SVN-BASE są podobne do pamięci podręcznej.

Pliki SVN-BASE są przechowywane w ukrytym katalogu programu Subversion. Zazwyczaj są ukrywane domyślnie w środowiskach IDE, które integrują się z Subversion.

Jak otworzyć plik SVN-BASE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SVN-BASE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SVN-BASE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SVN-BASE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SVN-BASE

Inne problemy z plikiem SVN-BASE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SVN-BASE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SVN-BASE:

  • plik SVN-BASE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SVN-BASE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SVN-BASE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik