• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SVI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SVI. Jeżeli chcesz otworzyć plik SVI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SVI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Samsung Video Format Samsung

Co to jest plik SVI?

Format wideo używany przez przenośne odtwarzacze wideo firmy Samsung, takie jak YP-T9, YP-T10 i YP-P2. Może być konwertowany z innych formatów za pomocą programu Samsung Media Studio. Podobnie do pliku .AVI, ale służy jako kontener specjalnie do danych wideo MPEG-4.

Jak otworzyć plik SVI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SVI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SVI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SVI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SVI

Inne problemy z plikiem SVI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SVI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SVI:

  • plik SVI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SVI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SVI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik