• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SVF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SVF. Jeżeli chcesz otworzyć plik SVF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SVF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Simple Vector Format JTAG

Co to jest plik SVF?

Plik utworzony do testowania urządzeń programowalnych urządzeń logicznych (PLD). Zawiera instrukcje dla jednego lub większej liczby przypadków testowych, takich jak kontrola logiki kombinowanej. Służy do debugowania płytek drukowanych (PCB), układów scalonych (IC) i systemów wbudowanych.

Format SVF jest zgodny ze standardem Joint Test Action (JTAG), znanym również jako Standardowy port dostępu do testów i architektura brzegowa - skanowanie. Pliki SVF są przechowywane w formacie tekstowym ASCII i mogą być edytowane za pomocą edytora tekstowego.

Pliki SVF są często używane przez automatyczne urządzenie testujące (ATE), które dołączają do portów debugowania w obrębie PLD w celu przeprowadzenia testów. PLD, które nie mają portów debugowania, często udostępniają inne mechanizmy umożliwiające przejście przez testy logiczne.

Pliki formatów szesnastkowych mogą być również przechowywane w formacie binarnym w plikach .XSVF.

Jak otworzyć plik SVF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SVF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SVF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SVF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SVF

Inne problemy z plikiem SVF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SVF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SVF:

  • plik SVF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SVF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SVF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik