• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SVE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SVE. Jeżeli chcesz otworzyć plik SVE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SVE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Simutrans Format Simutrans

Co to jest plik SVE?

Plik gry stworzony przez Simutrans, bezpłatną grę symulacyjną, podobną do SimCity. Zapisuje bieżący postęp w scenariuszu i zawiera dane dotyczące systemów transportowych stworzonych przez odtwarzacza. Umożliwia graczowi rozpoczęcie, w którym ostatnio zrezygnował.

Jak otworzyć plik SVE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SVE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SVE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SVE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SVE

Inne problemy z plikiem SVE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SVE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SVE:

  • plik SVE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SVE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SVE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik