• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SVC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SVC. Jeżeli chcesz otworzyć plik SVC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SVC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio ASP.NET WCF Web Service Format Microsoft

Co to jest plik SVC?

Plik tekstowy zawierający informacje o usłudze Windows Communication Foundation (WCF), które można uruchomić przy użyciu programu Microsoft Internet Information Services (IIS). Zawiera specjalną dyrektywę dotyczącą przetwarzania WCF, która uruchamia usługi hostowane w odpowiedzi na nadchodzące wiadomości.

Składnia pliku SVC może wyglądać tak: <.% @ServiceHost Service = "Namespace.ServiceTypeName"%>.

Adres pliku SVC to zazwyczaj "http: //localhost/Application1/MyService.Svc".

Jak otworzyć plik SVC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SVC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SVC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SVC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SVC

Inne problemy z plikiem SVC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SVC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SVC:

  • plik SVC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SVC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SVC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik