• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SVA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SVA. Jeżeli chcesz otworzyć plik SVA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SVA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sharp Manga Browser Comic Format Sharp

Co to jest plik SVA?

Plik używany przez przeglądarkę Manga dla programu SHONEN JUMP, program służący do przeglądania komiksów mangi. Zawiera kolekcje obrazów mangi ułożonych w kolejności według strony z komiksem. Zawiera także informacje o tytule, autora i wydawcy.

Pliki SVA można również przeglądać za pomocą przeglądarki Manga Browser, która jest dostępna dla niektórych platform telefonii komórkowej, w tym Androida.

Shonen Jump jest popularnym magazynem mangowym, który został wydany w wielu różnych wersjach od 1969 roku. Obecnie VIZ Media dystrybuuje niektóre wersje online.

Jak otworzyć plik SVA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SVA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SVA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SVA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SVA

Inne problemy z plikiem SVA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SVA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SVA:

  • plik SVA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SVA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SVA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik