• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SUPP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SUPP. Jeżeli chcesz otworzyć plik SUPP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SUPP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple IOS Format Apple

Co to jest plik SUPP?

Plik danych używany przez aplikacje na iOS. Przechowywany w archiwum .IPA i zawiera dane w zaszyfrowanym formacie. Czasami wykryte przez użytkowników jailbroken iPhones.

Jak otworzyć plik SUPP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SUPP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SUPP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SUPP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SUPP

Inne problemy z plikiem SUPP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SUPP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SUPP:

  • plik SUPP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SUPP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SUPP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik