• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SUP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SUP. Jeżeli chcesz otworzyć plik SUP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SUP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Subtitle Bitmap Format N/A

Co to jest plik SUP?

Obraz bitmapowy napisów wyodrębniony z filmu DVD lub Blu-ray. Zawiera grafikę napisów dialogowych wyświetlanych podczas odtwarzania filmu. Może być używany do dodawania napisów DVD do filmów z programami autorskimi, takimi jak IfoEdit.

Pliki SUP można konwertować na zwykły tekst za pomocą programów OCR (Optical Character Recognition), takich jak SupRip.

Jak otworzyć plik SUP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SUP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SUP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SUP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SUP

Inne problemy z plikiem SUP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SUP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SUP:

  • plik SUP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SUP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SUP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik