• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SUO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SUO. Jeżeli chcesz otworzyć plik SUO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SUO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Solution User Options Format Microsoft

Co to jest plik SUO?

Plik informacji o użytkowniku, który przechowuje dane w ustrukturyzowanym formacie binarnym. Odwołania przez VSPackages utworzone za pomocą Visual Studio. Otwarta metodą LoadUserOptions i zmodyfikowana metodami WriteUserOptions i SaveUserOptions.

Jeśli jesteś programistą, nie musisz przechowywać plików SUO w kontrolie wersji (eG, Git lub Subversion), ponieważ pliki są specyficzne dla Twojego komputera i instalacji programu Visual Studio. Ponadto, ponieważ pliki SUO zmieniają się za każdym razem, gdy używasz skojarzonego rozwiązania Visual Studio (.SLN) i są zapisywane w formacie binarnym, stają się trudne do umieszczenia pod kontrolą wersji.

Jak otworzyć plik SUO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SUO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SUO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SUO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SUO

Inne problemy z plikiem SUO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SUO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SUO:

  • plik SUO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SUO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SUO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik