• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SUNIFF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SUNIFF. Jeżeli chcesz otworzyć plik SUNIFF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SUNIFF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sun TAAC Bitmap Image Format Sun Microsystems

Co to jest plik SUNIFF?

Grafika rastrowa utworzona przy użyciu pliku Sun TAAC Image File File (SUNIFF), opracowanego przez firmę Sun Microsystems. Może być nadal otwierany przy użyciu XnView, narzędzia do przeglądania i konwertowania obrazów.

Jak otworzyć plik SUNIFF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SUNIFF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SUNIFF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SUNIFF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SUNIFF

Inne problemy z plikiem SUNIFF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SUNIFF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SUNIFF:

  • plik SUNIFF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SUNIFF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SUNIFF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik