• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SUMO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SUMO. Jeżeli chcesz otworzyć plik SUMO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SUMO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sumo Paint Image Format Snap Group

Co to jest plik SUMO?

Grafika rastrowa stworzona przez Sumo Paint, darmowy edytor zdjęć Flash, działający w przeglądarce internetowej. Obsługuje kolory, warstwy, filtry i inne efekty. Zapisano w formacie skompresowanym. Mogą być eksportowane do formatów .PNG i .JPG w Paintze Sumo.

Podczas zapisywania obrazu użytkownicy mogą wybrać zapisanie pliku na serwerze Sumo Paint lub na lokalnym dysku twardym. Aby zapisać plik na serwerze, użytkownicy muszą zarejestrować konto online Sumo Paint.

Paint Sumo dostępny jest online za pośrednictwem witryny Sumo Paint firmy Snap. Działa jako aplikacja Flash w przeglądarce internetowej wyposażonej w wtyczkę Flash Player. Sumo Paint Pro, komercyjna wersja programu Sumo Paint, zawiera lokalną kopię programu Sumo Paint, która może być używana w trybie offline.

Jak otworzyć plik SUMO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SUMO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SUMO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SUMO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SUMO

Inne problemy z plikiem SUMO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SUMO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SUMO:

  • plik SUMO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SUMO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SUMO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik