• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SUI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SUI. Jeżeli chcesz otworzyć plik SUI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SUI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
StarSplatter User Interface Format Sean Maxwell

Co to jest plik SUI?

Plik używany przez SUI (interfejs użytkownika StarSplatter), interfejs graficzny Linuksa do programu generowania astrofotografii StarSplatter. Zapisano w prostym tekście i zawiera parametry koloru i kąty widzenia. Służy do zapisywania perspektyw astrofizycznych obrazów.

SUI jest wymawiany "sew-ee".

Jak otworzyć plik SUI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SUI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SUI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SUI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SUI

Inne problemy z plikiem SUI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SUI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SUI:

  • plik SUI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SUI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SUI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik