• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SUF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SUF. Jeżeli chcesz otworzyć plik SUF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SUF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Ccrypt Encrypted Format Peter Selinger

Co to jest plik SUF?

Plik szyfrowany przez szyfrowanie, narzędzie do szyfrowania otwartego źródła. Używa asymetrycznego algorytmu szyfrowania opartego na szyfru Rijndael. Wymaga hasła do otwarcia.

Pliki Ccrypt domyślnie używają rozszerzenia pliku .CPT. Rozszerzenie ".Suf" jest używane, jeśli użytkownik szykuje " ccrypt -S " podczas szyfrowania pliku.

Jak otworzyć plik SUF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SUF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SUF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SUF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SUF

Inne problemy z plikiem SUF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SUF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SUF:

  • plik SUF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SUF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SUF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik