• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku STYLE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem STYLE. Jeżeli chcesz otworzyć plik STYLE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku STYLE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SketchUp Style Format Trimble

Co to jest plik STYLE?

Styl szkicu, który można zastosować do rysunku utworzonego przy użyciu programu Google SketchUp, programu modelowania 3D. Przykłady to faliste linie ołówka, znaczniki na grafitach lub szybkie pociągnięcia piórem. Często używane do rysowania modelu CAD rysowane ręcznie.

Pliki stylów są tworzone przy użyciu Kreatora stylów Google, dołączonego do programu SketchUp Pro 6 i 7. Mogą być stosowane do wielu rysunków i mogą być współużytkowane przez użytkowników programu SketchUp.

SketchUp, wcześniej własnością Google, jest obecnie własnością Trimble.

Jak otworzyć plik STYLE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku STYLE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi STYLE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem STYLE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik STYLE

Inne problemy z plikiem STYLE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem STYLE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami STYLE:

  • plik STYLE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku STYLE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik STYLE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik