• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku STYK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem STYK. Jeżeli chcesz otworzyć plik STYK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku STYK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Stykz Stick Figure Format Sons of Thunder Software

Co to jest plik STYK?

Rysunek Stick utworzony za pomocą prostego programu animacyjnego Stykz. Nazywany również "postacią Stykza". zawiera pojedynczą figurkę lub obiekt zaprojektowany z myślą o Stykz. Zapisane w standardowym formacie, który można udostępnić użytkownikom Stykz.

Pliki STYK można dodawać do biblioteki Stykz, klikając przycisk Dodaj w palecie Biblioteka, a następnie wybierając rysunek przyklejony do zaimportowania. Można także przeciągnąć plik STYK bezpośrednio z pulpitu do palety Biblioteka, aby dodać go do biblioteki.

Animacje Stykza są zapisywane jako pliki .STYKZ.

Jak otworzyć plik STYK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku STYK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi STYK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem STYK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik STYK

Inne problemy z plikiem STYK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem STYK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami STYK:

  • plik STYK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku STYK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik STYK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik