• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku STX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem STX. Jeżeli chcesz otworzyć plik STX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku STX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pinnacle Studio Project Format Pinnacle

Co to jest plik STX?

Plik projektu utworzony przez oprogramowanie do edycji wideo Pinnacle Studio. Zawiera ustawienia projektu wideo i odniesienia do mediów i innych plików danych używanych przez projekt.

Plik STX jest zazwyczaj zapisywany w tym samym katalogu, co folder zawierający dane projektu.

Jak otworzyć plik STX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku STX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi STX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem STX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik STX

Inne problemy z plikiem STX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem STX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami STX:

  • plik STX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku STX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik STX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik