• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku STWM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem STWM. Jeżeli chcesz otworzyć plik STWM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku STWM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SuperTux Map Format SuperTux

Co to jest plik STWM?

Plik gry wykorzystywany przez SuperTux, skok 2D i przebieganie po stronie runowej, podobne do klasycznych gier Super Mario. Definiuje świat, który zawiera wiele poziomów. Zapewnia widok ogólny świata, który umożliwia graczowi poruszanie się po całym świecie, gdy kończy poziom.

Pliki STWM definiują świat jako siatkę 2D liczb całkowitych, a także zawierają odniesienia do plików poziomu (.STL) i ich lokalizacji (x, y) w sieci.

Pliki STWM używają zwykłego formatowania tekstu i znajdują się w katalogu / data / levels / worldmaps / w instalacji gry.

Jak otworzyć plik STWM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku STWM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi STWM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem STWM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik STWM

Inne problemy z plikiem STWM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem STWM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami STWM:

  • plik STWM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku STWM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik STWM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik