• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku STT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem STT. Jeżeli chcesz otworzyć plik STT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku STT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Streets & Trips Map Template Format Microsoft

Co to jest plik STT?

Szablon mapy zapisany w programie Microsoft Streets & Maps, ukierunkowany na konsumenta program podróży i map. Używany jako punkt wyjścia do tworzenia niestandardowych map (.EST). Mogą zawierać podstawowe ustawienia map, a także trasy, symbole, legendy i inne informacje.

Jak otworzyć plik STT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku STT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi STT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem STT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik STT

Inne problemy z plikiem STT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem STT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami STT:

  • plik STT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku STT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik STT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik