• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku STRINGS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem STRINGS. Jeżeli chcesz otworzyć plik STRINGS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku STRINGS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Text Strings Format Apple

Co to jest plik STRINGS?

Zawiera ciągi tekstowe, do których odwołuje się program Mac OS X. Służy do alertów, błędów i komunikatów o stanie. Często kilka plików STRINGS jest przechowywanych w folderze Zasobów pakietu aplikacji OS X. Nie mają być otwierane ani edytowane przez użytkownika.

Jak otworzyć plik STRINGS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku STRINGS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi STRINGS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem STRINGS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik STRINGS

Inne problemy z plikiem STRINGS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem STRINGS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami STRINGS:

  • plik STRINGS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku STRINGS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik STRINGS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik