• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku STR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem STR. Jeżeli chcesz otworzyć plik STR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku STR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DBase Structure List Object Format dataBased Intelligence

Co to jest plik STR?

Plik tekstowy definiujący strukturę bazy danych dBASE. Zawiera listę wszystkich obiektów, które mogą być zawarte w pliku bazy danych. Zawiera numer, nazwy i szerokość każdego pola w bazie danych.

Pliki STR mogą być używane przez dBASE do tworzenia drukowanych tabel indeksów archiwum lub do dokumentowania struktury każdej tabeli.

Jak otworzyć plik STR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku STR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi STR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem STR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik STR

Inne problemy z plikiem STR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem STR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami STR:

  • plik STR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku STR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik STR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik