• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku STPROJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem STPROJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik STPROJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku STPROJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Samsung Theme Designer Project Format Samsung

Co to jest plik STPROJ?

Plik projektu stworzony przez firmę Samsung Theme Designer, program, który pozwala twórcom tworzyć niestandardowe motywy dla różnych urządzeń przenośnych firmy Samsung. Zapisuje wizualny układ tematu i odwołuje się do plików graficznych .PNG, które są używane do przycisków, tła itp. Można eksportować do pliku motywu .SMT, który może zostać przesłany do telefonu komórkowego.

Podczas tworzenia projektu tematycznego program Samsung Theme Designer tworzy folder w tym samym katalogu, co plik STPROJ o nazwie ThemeData. Ten katalog przechowuje grafikę PNG dla motywu podczas importowania ich do projektu.

Pliki STPROJ są zapisywane przy użyciu formatowania XML.

Jak otworzyć plik STPROJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku STPROJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi STPROJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem STPROJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik STPROJ

Inne problemy z plikiem STPROJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem STPROJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami STPROJ:

  • plik STPROJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku STPROJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik STPROJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik