• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku STORYMILL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem STORYMILL. Jeżeli chcesz otworzyć plik STORYMILL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku STORYMILL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
StoryMill Project Format Mariner Software

Co to jest plik STORYMILL?

Plik projektu stworzony przez StoryMill, aplikację służącą do pisania powieści. Zachowuje książki napisane w rozdziałach, a także informacje dla aktorów, scen i miejsc. Zapisuje również zadania i dane z badań wykorzystywane podczas pisania.

Autorzy wykorzystują pliki projektu StoryMill, aby zebrać wszystkie informacje o książkach. Po przygotowaniu książki można je opublikować na kilka różnych formatów plików, między innymi .PDF, .DOCX, .DOC, .HTML, .RTF, .RTFD i .WEBARCHIVE.

Firma Mariner Software wprowadziła rozszerzenie STORYMILL z StoryMill 3.0.2. Projekty StoryMill wcześniej wykorzystywały rozszerzenie .AVENIRPROJ. Obydwa typy plików mogą być używane zamiennie z aktualnymi wersjami oprogramowania.

Jak otworzyć plik STORYMILL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku STORYMILL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi STORYMILL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem STORYMILL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik STORYMILL

Inne problemy z plikiem STORYMILL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem STORYMILL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami STORYMILL:

  • plik STORYMILL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku STORYMILL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik STORYMILL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik