• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku STORY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem STORY. Jeżeli chcesz otworzyć plik STORY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku STORY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Storyist Document Storyist Software

Co to jest plik STORY?

Dokument stworzony przez Storyist, narzędzie do tworzenia relacji pisanych dla powieściopisarzy i scenarzy. Zapisuje tekst pisany, informacje o układzie, notatki i informacje o zarysie rozdziału. Pomaga autorom śledzić fabułę, znaki i ustawienia informacji wraz ze skryptem.

Jak otworzyć plik STORY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku STORY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi STORY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem STORY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik STORY

Inne problemy z plikiem STORY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem STORY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami STORY:

  • plik STORY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku STORY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik STORY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik