• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku STO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem STO. Jeżeli chcesz otworzyć plik STO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku STO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PRO100 Project Format Ecru Software

Co to jest plik STO?

Plik projektu i projektu wnętrza (lub sceny) stworzony przez PRO100, przyjazny dla użytkownika program do projektowania wnętrza pokoju z wizualizacją 3D. Projekty tworzone przez oprogramowanie można łatwo drukować.

Jak otworzyć plik STO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku STO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi STO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem STO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik STO

Inne problemy z plikiem STO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem STO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami STO:

  • plik STO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku STO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik STO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik