• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku STH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem STH. Jeżeli chcesz otworzyć plik STH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku STH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lotus Domino Stash Format IBM

Co to jest plik STH?

Bezpieczny plik, który przechowuje hasło dla pliku kluczy dzwonka Lotus Domino (.KYR). Wygenerowane automatycznie po utworzeniu klucza klucza serwera. Zapisano w tej samej nazwie co plik kluczy. Powinny zostać zapisane w katalogu danych programu Notes na komputerze klienckim oraz w katalogu Domino serwera.

Jak otworzyć plik STH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku STH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi STH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem STH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik STH

Inne problemy z plikiem STH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem STH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami STH:

  • plik STH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku STH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik STH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik