• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku STG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem STG. Jeżeli chcesz otworzyć plik STG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku STG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft ActiveSync Backup Format Microsoft

Co to jest plik STG?

Kopia zapasowa utworzona przez program ActiveSync, do synchronizacji komputerów z urządzeniami przenośnymi. Zawiera kopię zapasową wszystkich plików urządzeń przenośnych, w tym kontaktów, notatek i danych kalendarza. Zazwyczaj widać z kopię zapasową nazwy pliku.Stg.

Firma Microsoft usunęła funkcję tworzenia kopii zapasowych i przywracania, począwszy od wersji ActiveSync w wersji 4.2. Aby odzyskać pliki kopii zapasowych za pomocą ActiveSync, należy używać wersji 4 lub starszej, zgodnej z plikami STG.

Jak otworzyć plik STG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku STG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi STG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem STG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik STG

Inne problemy z plikiem STG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem STG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami STG:

  • plik STG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku STG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik STG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik