• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku STE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem STE. Jeżeli chcesz otworzyć plik STE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku STE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Dreamweaver Backup Site Settings Format Adobe Systems

Co to jest plik STE?

Plik ustawień witryny utworzony przez program Dreamweaver - program służący do tworzenia witryn sieci Web. Zawiera informacje dotyczące publikowania witryn, takie jak serwer zdalny, nazwa logowania, zaszyfrowane hasło, folder zdalny i folder lokalny. Służy do tworzenia kopii zapasowych i ponownego wykorzystywania ustawień witryny.

Pliki STE są zapisywane w formacie XML, dzięki czemu ustawienia witryn można łatwo wyeksportować i importować między wieloma komputerami.

Jak otworzyć plik STE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku STE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi STE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem STE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik STE

Inne problemy z plikiem STE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem STE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami STE:

  • plik STE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku STE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik STE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik