• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku STATS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem STATS. Jeżeli chcesz otworzyć plik STATS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku STATS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FreeSurfer Statistics Format FreeSurfer

Co to jest plik STATS?

Plik danych generowany przez FreeSurfer, program służący do generowania obrazów mózgowych z danych MRI. Zawiera dane wyjściowe, takie jak dane dotyczące segmentacji podkortowej (iE, aseg.Stats), kody korelacji (iE, aparc.Stats) i inne informacje, które można wykorzystać do generowania obrazu wyjściowego.

Pliki STATS są zapisywane w formacie zwykłego tekstu, ale należy zapoznać się z dokumentacją FreeSurfer w celu zrozumienia określonego formatu pliku.

Jak otworzyć plik STATS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku STATS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi STATS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem STATS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik STATS

Inne problemy z plikiem STATS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem STATS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami STATS:

  • plik STATS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku STATS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik STATS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik