• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku STARTUPINFO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem STARTUPINFO. Jeżeli chcesz otworzyć plik STARTUPINFO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku STARTUPINFO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
E-Prime 2.0 Startup Info Format Psychology Software Tools

Co to jest plik STARTUPINFO?

Plik parametrów wykorzystywany w eksperymentach psychologicznych stworzonych przy użyciu oprogramowania E-Prime. Zapisano w formacie XML i określa parametry, które mają zostać załadowane do eksperymentu podczas jego pracy. Umożliwia konwersję tekstu lub innych danych do kontekstu podczas prowadzenia eksperymentu.

Pliki informacji o plikach startowych można tworzyć tylko z wersją profesjonalną programu E-Prime, która zawiera program o nazwie Edytor startowy.

Pliki STARTUPINFO muszą znajdować się w tym samym katalogu co plik eksperymentalny .ES2 lub .EBS2, aby prawidłowo załadować parametry.

Jak otworzyć plik STARTUPINFO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku STARTUPINFO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi STARTUPINFO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem STARTUPINFO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik STARTUPINFO

Inne problemy z plikiem STARTUPINFO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem STARTUPINFO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami STARTUPINFO:

  • plik STARTUPINFO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku STARTUPINFO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik STARTUPINFO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik