• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku STAP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem STAP. Jeżeli chcesz otworzyć plik STAP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku STAP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Soundtrack Pro Project Format Apple

Co to jest plik STAP?

Plik utworzony przez Soundtrack Pro, aplikację do produkcji dźwięku wykorzystywaną w filmach i filmach. Obsługuje zarówno edycję multitrack i waveform w tym samym projekcie i może być zsynchronizowana z filmem. Zawiera odniesienia do klipów audio oraz wszelkie decyzje dotyczące edycji.

Soundtrack Pro został zastąpiony przez nowsze oprogramowanie Apple Final Cut Pro X.

Pliki STAP są kompatybilne do przodu, ale nie są kompatybilne wstecznie z przyrostowymi wersjami Soundtrack Pro.

Jak otworzyć plik STAP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku STAP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi STAP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem STAP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik STAP

Inne problemy z plikiem STAP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem STAP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami STAP:

  • plik STAP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku STAP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik STAP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik