• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ST45

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ST45. Jeżeli chcesz otworzyć plik ST45, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ST45

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SuperCard Trial Project Format Solutions Etcetera

Co to jest plik ST45?

Plik projektu stworzony przez wersję testową SuperCard, narzędzie do tworzenia wizualnego na wysokim poziomie. Przechowuje dokument danych zawierający składniki interfejsu użytkownika, zasoby programu i logikę, która obsługuje interfejs. Umożliwia użytkownikom zapisywanie projektów podczas oceny oprogramowania.

Pełna wersja SuperCard używa rozszerzenia .SC45, co oznacza "SuperCard 4.5" - wersję, która po raz pierwszy używała rozszerzeń SC45 i ST45. Kolejne wersje oprogramowania wciąż używają tych rozszerzeń.

Jak otworzyć plik ST45?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ST45 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ST45 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ST45 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ST45

Inne problemy z plikiem ST45

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ST45 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ST45:

  • plik ST45 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ST45 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ST45 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik