• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ST4

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ST4. Jeżeli chcesz otworzyć plik ST4, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ST4

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pinnacle Studio 400 Project Pinnacle Systems, Inc.

Co to jest plik ST4?

Plik projektu utworzony przez wersję testową SuperCard, narzędzie do wizualnego rozwoju na wysokim poziomie dla systemu Mac OS X. Przechowuje dokument danych zawierający składniki interfejsu użytkownika, zasoby programu i logikę, która obsługuje interfejs. Umożliwia użytkownikom zapisywanie projektów podczas oceny oprogramowania.

Wersja próbna SuperCard pozwala przetestować oprogramowanie bez konieczności zakupu programu. Rozszerzenie ".St4" jest używane w wersji 4 SuperCard, ale zostało zastąpione rozszerzeniem .ST45, które reprezentuje wersję 4.5 SuperCard. Pełna wersja SuperCard 4 używa rozszerzenia .SC4 i pełna wersja SuperCard 4.5 używa rozszerzenia .SC45. Rozszerzenia ".St45" i ".Cc45" są również używane przez późniejsze wersje SuperCard.

Jak otworzyć plik ST4?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ST4 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ST4 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ST4 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ST4

Inne problemy z plikiem ST4

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ST4 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ST4:

  • plik ST4 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ST4 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ST4 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik