• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ST

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ST. Jeżeli chcesz otworzyć plik ST, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ST

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Atari Disk Image Format N/A

Co to jest plik ST?

Obraz dysku programu Atari ST lub gry wideo. Zawiera dokładne dane skopiowane z dyskietki Atari lub kasety. Może być otwarty na komputerze przy użyciu oprogramowania do emulacji Atari.

Atari ST był komputerem osobistym wydanym przez Atari w 1985 roku.

Jak otworzyć plik ST?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ST jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ST z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ST którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ST

Inne problemy z plikiem ST

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ST nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ST:

  • plik ST którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ST z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ST nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik