• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SST

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SST. Jeżeli chcesz otworzyć plik SST, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SST

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Serialized Certificate Store Format Microsoft

Co to jest plik SST?

Certyfikat cyfrowy pobrany z urzędu certyfikacji (CA). Zainstalowany jako certyfikat główny na komputerach z systemem Windows i służy do sprawdzania tożsamości stron internetowych i programów. Zazwyczaj zapisywane w folderze wraz z innymi plikami certyfikatów .PFX.

Format pliku SST zachowuje wszystkie właściwości magazynu certyfikatów i jest przydatny do przesyłania certyfikatów między komputerami.

Jak otworzyć plik SST?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SST jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SST z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SST którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SST

Inne problemy z plikiem SST

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SST nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SST:

  • plik SST którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SST z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SST nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik