• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SSS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SSS. Jeżeli chcesz otworzyć plik SSS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SSS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WindowBlinds Substyle Format Stardock

Co to jest plik SSS?

Arkusz stylów używany przez firmę Coda, aplikacja do tworzenia stron internetowych. Podobny do pliku .CSS, ale zawiera znacznik, który definiuje sposób edytowania kodu źródłowego Cody. Można określić kolory tła, kolory tekstu, czcionki i inne informacje.

Pliki SSS są zapisywane w katalogu ~ / Library / Application Support / Coda 2 / Styles /. Pobrane style można umieścić w tym katalogu, a następnie za pomocą karty Kolory w oknie Coda Preferences.

Jak otworzyć plik SSS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SSS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SSS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SSS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SSS

Inne problemy z plikiem SSS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SSS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SSS:

  • plik SSS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SSS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SSS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik