• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SSL2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SSL2. Jeżeli chcesz otworzyć plik SSL2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SSL2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sunlite Suite 2 ScanLibrary Settings Format Nicolaudie

Co to jest plik SSL2?

Plik ustawień stworzony przez Sunlite Suite, pakiet aplikacji służący do układania i sterowania skomputeryzowanymi systemami oświetleniowymi. Opisuje oprawę świetlną i obejmuje geometrię, ruch, liczbę kanałów, moc lampy, kształty emisji światła (gobo) i inne właściwości lampy.

Pliki SSL2 są tworzone przez program ScanLibrary, program do montażu lamp oświetleniowych dołączony do pakietu Sunlite.

Pokaz oświetleniowy może obejmować kilka różnych rodzajów wyposażenia. Dzięki temu specjaliści oświetlenia scenicznego i oświetleniowego mogą tworzyć niestandardowe widowiska świetlne w miejscach rozrywki. Nicolaudie, twórcy pakietu Sunlite Suite, udostępniają w swojej witrynie bibliotekę plików SSL2.

Format SSL2 zastępuje poprzedni format Nicolaudie .SSL. Pliki SSL można konwertować do plików SSL2 przy użyciu pakietu Sunlite Suite 2.

Jak otworzyć plik SSL2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SSL2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SSL2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SSL2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SSL2

Inne problemy z plikiem SSL2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SSL2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SSL2:

  • plik SSL2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SSL2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SSL2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik