• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SSIS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SSIS. Jeżeli chcesz otworzyć plik SSIS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SSIS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ProReveal Settings Format Synoptics Ltd

Co to jest plik SSIS?

Plik zawierający ustawienia ProReveal, chirurgicznego systemu inspekcji instrumentów opracowanego przez firmę Synoptics Ltd. Utrzymuje ustawienia aplikacji, do których odwołuje się test ProReveal.

ProReveal testuje narzędzia chirurgiczne w celu wykrycia ilości białka na instrumentach chirurgicznych po procesie dezynfekcji zmywarki. Niektóre funkcje obejmują: wyniki poniżej 5 minut, pomiar ilościowy całego instrumentu oraz wizualną lokalizację białka.

Jak otworzyć plik SSIS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SSIS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SSIS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SSIS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SSIS

Inne problemy z plikiem SSIS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SSIS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SSIS:

  • plik SSIS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SSIS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SSIS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik