• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SSII

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SSII. Jeżeli chcesz otworzyć plik SSII, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SSII

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ProReveal Data Format Synoptics Ltd

Co to jest plik SSII?

Plik utworzony do przechowywania danych dla ProReveal, opracowanego przez firmę Synoptics Ltd. chirurgicznego systemu inspekcji instrumentu. Zawiera dane wskazujące, czy instrument chirurgiczny jest czysty i gotowy do użycia.

ProReveal jest testem stosowanym do wykrywania białka na instrumentach chirurgicznych po procesie dezynfekcji zmywarki. Niektóre funkcje obejmują: wyniki poniżej 5 minut, pomiar ilościowy całego instrumentu oraz wizualną lokalizację białka.

Jak otworzyć plik SSII?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SSII jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SSII z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SSII którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SSII

Inne problemy z plikiem SSII

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SSII nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SSII:

  • plik SSII którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SSII z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SSII nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik