• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SSI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SSI. Jeżeli chcesz otworzyć plik SSI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SSI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HTML With Server Side Includes Adobe Systems

Co to jest plik SSI?

Plik dewelopera używany przez program Adobe Dreamweaver, aplikacja do tworzenia stron internetowych. Zawiera wspólne informacje, które są udostępniane na wielu stronach internetowych. Często używane do włączania szablonów witryn sieci Web i współdzielonych składników strony sieci Web.

W programie Dreamweaver pliki SSI są dołączane przy użyciu dyrektywy #include.

Jak otworzyć plik SSI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SSI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SSI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SSI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SSI

Inne problemy z plikiem SSI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SSI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SSI:

  • plik SSI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SSI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SSI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik